instagram

11 Aralık 2015 Cuma

Bioplante Gece ve Gündüz Kremi - Temiz İçerikli Cilt BakımBio-plante markası her şeyden önce tamamen çevre dostu ve altı boş olmayan bir organik kozmetik firması. Firma yetkililerinden en üstten en alta herkes firmanın ürünlerinin arkasında ve kelime oyunlarıyla  'organik, natural' vb kelimelerle kamuoyunu aldatmaya yönelik tavırlara karşı sağlam bir şekilde kendilerini ispatlamakta sapasağlam bir duruş sergiliyorlar. HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMİYOR , NE MUTLU İNSANLIK ADINA MÜKEMMEL BİR ADIM DAHA.  İletişim kurduğum yetkililerden Bahar Hanım ta üniversite yıllarından beri bu firmaya emek veriyormuş. Emeğine de sağlık. Nitekim Bahar Hanım işini çok iyi yapıyor Kendisine burdan teşekkürlerimi sunuyorum. Gelelim kremlerimize :) ilk olarak gündüz kreminden başlayalım .Kremin en dışından yani ambalajından başlayacak olursak ambalajı bile sürekli okşamak, dokunmak istiyorsunuz :) Gündüz Kreminin özellikleri şu şekilde ;

* Su tutma özelliği var cilt için ki bunu cidden cildinizi temizleyip kremi sürdüğünüz anda sanki kadifemsi bir dokunuşla derinden hissedebiliyorsunuz.

* Cilde doğal bir parlaklık kazandırıyormuş ki evet suyu cilt altında tuttuğu içindir diye düşünüyorum bu konuda gerçekten başarılı. Kremi sürüp iyice yedirdikten sonra cildiniz daha sağlıklı bir görünüm alıyor.

* Benim en sevdiğim yanı kokusu ve yağlı histen tamamen uzak olması. Şöyle söyleyebilirim; kremden çok az alıp cildinize yedirin hiç yağlı yağlı parlak bir görünüm olmadığı gibi birde mis gibi limon kokuyor. Zaten kremi masaj yaparak yedirdikten sonra cildiniz bir kadife kumaş parçasının üzerinde elinizi gezdiriyor gibi oluyor.

* Yalan değil bende ilk başlarda azıcık sivilce yaptı ama ben her üründe bu sorunu yaşıyorum. Akne oluşumunu engeller diye bir iddiası var ama açıkcası bu etkisini görmedim.

* Ciltte sıkılaşma vaad ediyor fakat bunun etkilerini uzun süre kullanımda göreceğimi düşünüyorum. 

* Zaten kendisi kırışıklık karşıtı ve içeriğindeki Koenzim Q10 enzimi ve Hyaluronic asit  sayesinde cilde elastikiyet katıyor.   Bununda etkilerini uzun vaadede göreceğimi sanıyorum.

Gelelim gece kremine ve etkilerine ;Bunun da içeriği gündüz kremine yakın fakat bu krem gündüz kremine göre bi tık daha pahalı ve zengin etkileri var. 
* Gece yatmadan temizlenmis cilde masaj yaparak uyguluyorsunuz siz uyurken 24 saat bıyunca cildinizi nemlendirip, rahatlatmak ve yumuşatmak için çalışıyıor. Evet sabah uyandığınızda cildinizde yumoş bir gevşeme oluyor. Nem ihtiyacını sağlıyor.
 * Kremin besleyici etkisi de var

* Yaşlama karşıtı ve yine su tutma özelliği var.

 * Cildin nem dengesini sağlayarak yenilenmesini sağlıyor.
  
* Bu krem daha kokusuz ve organik içeriklerin taşıdığı genel kokuyu taşıyor.


Krem orta kalınlıkta bir yapıda doğrusunu söylemek gerekirse benim bu kremde yaşlanma belirtim olmadığı için diğer etkilerini gözlemleyemedim ama günlük nem ihtiyacını karşılama ve cildin sağlıklı görünmesi açısından sağladığı etkileri yaşıyorum. Hatta kullanmaya kıyamıyorum. Ama çok bereketli bu iki paket gece ve gündüz kremi sizi bir kış götürür. Şimdi aşağı içeriklerini bırakıyorum belki incelemek isterseniz diye ,)

 
 sizde bu kremlere ve daha doğal bir çok içeriğe ulaşmak isterseniz
 http://www.bio-plante.com/ a tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 haa unutmadan firmanın doğal içerikli yeni çıkam makyaj koleksiyonu da var :) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Giyiver.com Alışverişim

Herkese merhaba öncelikle şunu söylemek isterim internetten alışveriş olayına karşı çok tedirginim özellikle kıyafet ve ayakkabı konusunda. ...