instagram

10 Mart 2017 Cuma

KUTUKUTUMODA.COM

Merhaba kızlar elimden geldiğince size faydalı olacak yazıları yazmaya çalışıyorum. Merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde anlatacağım. Kutukutumoda.com uygulaması aslında kadınların bir anlamda kendilerine verebilecekleri ince ve gerçekten farklı bir uygulama olmuş. Üye olduğunuz takdirde size her ay aksesuar yada moda kutusu geliyor. İçerisinden farklı türlerde takı, kıyafet , küçük ev eşyaları tarzında ürünler çıkıyor :) Tabi kafanızda şu soru belirebilir bedenimize uymazsa vs. fakat  siz daha önceden bedeninizi belirleyebiliyorsunuz. Kutular çok özenli hazırlanıyor halk tabiriyle asla uyduruk değiller  :) Paketleme çok iyi ve tek tek yapılmış, özenilmişti. Sağlam ve hiç bir şekilde ezilmeden elime ulaştı. Bana bu ay aksesuar kutusu denk geldi. Bakalım içinde neler var .                   

İçerisinden aşağıdaki görseldeki ürünler çıktı.  Uyku bandı bile vardı. Her ürün ayrı ayrı güzeldi gerçekten. 

 Avantajı da şu ki her zevkten kesime hitap edebiliyor yani içinden birini sevmeseniz diğerini mutlaka seveceksiniz. Sevmediklerinizi hediye bile edebilirsiniz. 
 Ben bu uygulamayı çok sevdim mesela arkadaşlarınızdan birine hediye almak istediniz kutukutumoda.com dan bir kutu sipariş verebilirsiniz.
 Fiyatı ve diğer ayrıntıları ile bilgiyi      https://www.kutukutumoda.com/  adresinden alabilirsiniz. Yine  instaram adreslerine şu linkten ulaşabilirsiniz . https://www.instagram.com/kutukutumodacom/

                                       sorularınızı yoruma bırakabilirsiniz :)

1 yorum:

Giyiver.com Alışverişim

Herkese merhaba öncelikle şunu söylemek isterim internetten alışveriş olayına karşı çok tedirginim özellikle kıyafet ve ayakkabı konusunda. ...